O Sunglass

Sunglass – Zabudowy szklane jest firmą działającą w dziedzinie szkła bezpiecznego oraz wykonywania wewnętrznych i zewnętrznych konstrukcji szklanych oraz aluminiowo-szklanych. Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół profesjonalistów służący fachowym doradztwem. Wyjątkowy potencjał i indywidualne podejście do projektu. Dokładna analiza potrzeb, wiedza i zaplecze techniczne pozwala zaoferować Państwu produkty i usługi na najwyższym poziomie.
Projektujemy i wykonujemy bezpieczne przeszklenia pionowe i poziome. W naszych projektach wykorzystujemy wyłącznie atestowane, zgodne z normami i sprawdzone okucia oraz rozwiązania dla szkła. Nasze zabudowy opieramy wyłącznie na bazie najwyższej jakości szkła, które posiada stosowne dopuszczenia i oznaczenia do użycia w budownictwie.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, biurowych i komercyjnych oraz publicznych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie przeszkleń dla Klientów prywatnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych.

Dzięki szerokiej gamie okuć do szkła hartowanego z powodzeniem podejmujemy się projektów nietypowych.

Towarzyszymy naszym klientom na całym etapie realizacji. Począwszy od doradztwa w doborze materiałów i akcesoriów, przez projekt, na produkcji, montażu i konserwacji kończąc.