Aktualności

Kompleksowa realizacja przeszkleń w nowej siedzibie tronikDsign

Szanowni Państwo, 
mamy przyjemność przedstawić galerię z realizacji obejmującej kompleksowe wyposażenie w przeszklenia nowej siedziby Firmy tronikDsign. Zakres prac obejmował zaprojektowanie i wykonanie fasady aluminiowo-szklanej, stolarki aluminiowej zewnętrznej i przeciwpożarowej, okien PVC, ścianek szklanych oraz innych przeszkleń w nowo budowanej siedzibie. 
Zapraszamy do zapoznania się z GALERIĄ zdjęć z wykonanych prac. Continue reading

stolarka otworowa

Stolarka otworowa – okna, bramy, drzwi dla Twojego domu

Chcąc zapewnić Państwu kompleksowe wyposażenie obiektów w przeszklenia wprowadziliśmy do naszej oferty stolarkę otworową PVC. Wysokiej jakości okna, drzwi wejściowe, drzwi tarasowe w systemach HST i PSK, a także bramy garażowe i rolety zewnętrzne. Dopełnieniem oferty jest automatyka do wybranych elementów. Więcej informacji znajdziecie Państwo w katalogach.

Więcej informacji i katalogi techniczne TUTAJ

system przesuwny SUNGLASS SM50

System przesuwny SM50

System przesuwny SM50 to połączenie niewielkiej szyny jezdnej z szerokimi możliwościami. System może być instalowany pod sufitem i do czoła ściany. Oferowany jest w kilku wariantach technicznych. System ma możliwość zainstalowania skrzydeł z różnych materiałów oraz instalacji systemu na ściance szklanej.

Więcej informacji i katalogi techniczne TUTAJ

daszek nad drzwi

Daszki szklane w listwie fasadowej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie daszków i zadaszeń ze szkła. Innowacyjne systemy mocowań w listwie fasadowej z możliwością podświetlenia tafli szkła i listwy.

Więcej informacji i katalogi techniczne TUTAJ

Zapytania prosimy kierować na adres:

okucia do kabin

Zawiasy i mocowania do kabin prysznicowych

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości okuć i akcesori do kabin prysznicowych. Zawiasy w różnych konfiguracjach technicznych wraz z dopasowanymi systemowymi łącznikami o tej samej wysokości. Wysoka jakość wykonania, ciekawy design i funkcjonalność oraz setki możliwości budowy kabin prysznicowych. W ofercie znajdziecie Państwo również serię zawiasów i okuć dedykowaną do przeszkleń w saunach. Dział będzie rozbudowywany o nowe rozwiązania i akcesoria.

Więcej informacji oraz katalogi techniczne TUTAJ

Zapytania prosimy kierować na adres:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami dla balustrad szklanych. W naszej ofercie tylko zbadane i atestowane profile do szklanych balustrad samonośnych w różnych rozwiązaniach technicznych – min. montaż podłogowy, do czoła oraz profile z przeznaczeniem do ukrycia w posadzkach. Rozwiązania dla przestrzeni prywatnych, komercyjnych, biurowych i publicznych. Zarówno do wnętrz jak i zastosowań zewnętrznych. Wysoka jakość materiałów i wykonania.

Wytrzymałość profili od 0,5 do 5,0 kN/mb.

Więcej informacji oraz katalogi techniczne TUTAJ

Pytania prosimy kierować na adres:

innowacje-300x300

Innowacyjne produkty ze szkła. Elegancja i praktyczność w każdym calu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najnowszych rozwiązań technologicznych z użyciem szkła. Każdy z przedstawionych tu produktów ma swoje unikalne cechy dekoracyjno-użytkowe. Znajdziecie tu Państwo min szkło o zmiennej przezierności i inne takie jak szkło dekoracyjne, grzewcze czy szkło antybakteryjne. Ciągły postęp technologi pozwala na tworzenie unikalnych połączeń ze szkłem.

Więcej informacji tutaj: https://sunglass.com.pl/oferta/rozwiazania-innowacyjne/

Szklane ścianki działowe z drzwiami w systemie przesuwnym. TYCHY.

Ze względu na lekki system sufitowy ścianki szklane wymagały pod-konstrukcji w celu zapewnienia odpowiedniej sztywności ścianek szklanych. Podczas projektowania kluczowym elementem był sam system drzwi przesuwnych. Usytuowanie drzwi w ściankach wymagało połączenia ze sobą Continue reading

szklana podłoga - SUNGLASS

Podłoga szklana na podkonstrukcji stalowej. OPOLE.

Usytuowanie okien dachowych w zestawieniu z podłogą ze szkła pozwala doświetlić salon w czasie dnia, a jednocześnie zapewnia ciekawy efekt nocą. Formatki na podłogi i stopnie szklane dobierane są każdorazowo indywidualnie. Szkło dobieramy w zależności od wymiarów, miejsca zastosowania i formy podparcia tafli szklanych. Sam materiał, na którym spoczywają formatki, powinien posiadać odpowiedni stopień twardości. Podłogi szklane można wykonywać zarówno ze szkła bezbarwnego, jak i ze szkieł matowych, barwionych w masie czy laminowanych kolorowymi foliami. Świetnym rozwiązaniem będzie, zastosowanie szkła grzewczego co sprawi, że szklana podłoga będzie ciepła, (efekt ogrzewania podłogowego). Zapewni wyższy komfort użytkowania. Podłogi i schody szklane wymagają wcześniejszych konsultacji w celu przygotowania odpowiednich konstrukcji, jak również weryfikacji rozmiarów samej podłogi.

Szklana kabina prysznicowa w połączeniu z system przesuwnym służącym jako wejście do łazienki

Projekt zakładał wykonanie wejścia do łazienki w systemie przesuwnym z panelem stałym, który jednocześnie stanowił ściankę boczną szklanej kabiny prysznicowej w typie “U”.

Odpowiednio wczesna konsultacja Inwestorki pozwoliła na wykonanie pod-konstrukcji drewnianej zespolonej z więźbą dachową. Umożliwiło to podwieszenie szyny jezdnej dla skrzydła przesuwnego z opcją panelu stałego. System przystosowany jest do montażu we wnękach sufitowych i wyposażony w odpowiednie maskownice. Dzięki takiej konfiguracji szyna nie wystaje poniżej poziomu sufitu, a sam układ jezdny stwarza wrażenie poruszania się w suficie. Zastosowano również obustronny system amortyzacji pneumatycznej. Na całą zabudową zastosowano hartowane szkło prysznicowe z 10-letnią gwarancją na powłokę. Delikatne profile ze stali nierdzewnej w wykończeniu połysk idealnie komponują się z okuciami do kabiny. Okucia dla skrzydła drzwi kabiny to wzmocniona opcja serii FL dla cięższych skrzydeł. Całość uzupełnia delikatny pochwyt i stabilizator mocowany w trzech punktach.